Youtube İzlenme Satın Al

Extlikes'tan Youtube izlenme satın al ve Youtube videosunun hızlı yükselişine kendi gözlerinle şahit ol.

/Youtube İzlenme Satın Al
Youtube İzlenme Satın Al2019-01-17T21:48:06+00:00

5/5 (1)

Soru – Cevap

Youtube Fenomenleri Arasında Gizlenen Gerçek: Youtube İzlenme Satın Al

Youtube kanalınızı büyütmek için yapabileceğiniz en iyi şeyleri Extlikes’da bir araya getirdiğimizi biliyorsunuz. Yapabileceğiniz ilk şeyi abone bölümünde size detaylarıyla anlatmıştık. Şimdi ise, fenomenlerin gizlediği ve yıllardır satışını yaptığımız Youtube izlenme satın al hizmetini size anlatıyoruz.

Youtube izlenmelerinin Türkiye magazin gündemini de sürekli olarak meşgul ettiğini manşetlerden biliyorsunuz. Hande Yener özellikle bu konuda fazlasıyla dikkatli: Hande Yener, sahte Youtube tıklarına savaş açtı. Hatta izlenme satın almak öyle gündemde ki köşe yazarları da bu konuyla alakalı bir şeyler yazıyorlar. Ali Eyüboğlu’nun bu konudaki yazısı için:  Sahte Youtube Tıkları Rekabet Kurulu’nda

Peki bu konuyu bütün herkes neden bu kadar büyütüyor? Çünkü işe yarıyor!

Youtube videoları için Youtube izlenme satın alın.

Hem de öyle işe yarıyor ki, Youtube sıralamalarının yükselmesinden tutun da, televizyon kanallarında daha fazla yer almasına kadar etki ediyor. Ve bundan dolayı Youtube izlenmelerini parayla satın almak Rekabet Kurulu’nu ve sanatçıları ilgilendiriyor. Bunu engellemek için de şüphesiz en büyük çabayı Youtube sarfediyor. Bu kadar çaba göstermesinin ise en büyük sebebi, Youtube algoritmasında izlenmelerin öneminin fazlasıyla büyük olması.

Youtube’da İzlenme Satın Almak Neden Önemli?

Buraya kadar Youtube izlenmelerinin sanat camiasındaki ve Türkiye gündemindeki yerini açıklamaya çalıştık. Asıl konumuza gelelim. Youtube izlenme satın almanın dışında standart olarak yapmanız gereken bazı konular var. Bunlardan ilki başlığınızın, kullandığınız küçük resmin ilgi çekici olması ve açıklamanızın da videonuzla ilgili şekilde yazılması gerekir. İlk aşamada bunlar gerekli ve önemlidir. Fakat ne yazık ki tek başına yeterli değil.

Youtube’da her gün 2 milyar video izlenir, her gün yüz binlerce video yüklenir. Youtube’un ziyaretçi trafiği her ne kadar çok fazla olsa da kategoriniz için de yer alan rekabet her durumda fazladır. Bundan dolayı Youtube ziyaretçilerine gerçekten ilgilenebilecekleri içerikler göstermek ister. Buna bağlı olarak yüklenen her videoda yapay zeka kullanarak bazı hesaplamalar yapar.

Şirketimizin Youtube üzerindeki uzmanlığına ve harcadığımız on binlerce saate güvenerek Youtube izlenmelerinin, Youtube’un yaptığı hesaplamalarda ne kadar önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı Youtube kullanıcılarının izlenme satın alması engellenmeye çalışılıyor.

Extlikes’ın Youtube İzlenme Sistemi Nasıl Çalışır?

Youtube izlenmeyi sağlayabilen bir çok firma var. Kimi ucuz, kimi pahalı. Bilmeniz gereken en önemli şey, ucuzun ve pahalının bir sebebinin olması. Sağlayıcılar, Youtube’un algoritmasını çözebilmek için ciddi emek ve para harcarlar. Keza Youtube’da izlenme sistemlerini pasif hale getirmek için çok uğraşır. Yani bu hizmetin farklı kaliteleri vardır.

Eğer kalitesiz Youtube izlenmesi satın aldıysanız, bu izlenmelerin çok kısa süre içerisinde silinme ihtimaliyle karşı karşıya olabilirsiniz. Unutmayın ki, Youtube sahte izlenmeleri tespit ettiği an o izlenmeleri silecek ve kanalınız Youtube’un içerisinde sıralama kaybedebilecektir.

Bizim sistemimiz bünyesinde size mümkün olabilecek en iyi fiyata en iyi hizmeti sağlamaya çalışırız. Bu hizmeti üreten taraf olduğumuzdan dolayı, yaptığımız işin perde arkasını gayet iyi biliyoruz. Bu sayede de size en kaliteli Youtube izlenme satın al hizmetini sağlayabiliyoruz.

Youtube İzlenim Satın Almanın Faydaları Neler?

İyi Bir Başlangıç Yapın: Youtube’da videonuzu yükledikten sonraki bir hafta videonuzun ve kanalınızın geleceği için önemlidir. Videonuz yüklendikten kısa bir süre sonra gelen izlenimler, videonuzun daha sonra sıklıkla izlenmesi, belki milyonlarca izlenim alması için de belirleyecidir. Sonuç olarak Extlikes ile izlenim satın almanız iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

Youtube’da Sıralamanızı Yükseltin: Youtube algoritmasında videonuzun daha üst sıralara veya Youtube trendlerine çıkması bir çok faktörle ilgilidir. Ancak herkesin bildiği gibi izlenmesi yüksek olan videoların her zaman şansı daha yüksek olur. Dolayısıyla Youtube izlenme satın al işlemi sıralamanızı yükseltmeye büyük katkı sağlayacaktır.

Youtube Önerilerinde Gözükün: İzlenimlerin organik olarak büyük çoğunluğu Youtube aramalarından değil, genellikle diğer kanalların videolarındaki önerilerden gelir. Bu durum videonuzun ilgisiyle alakalı olmakla birlikte Youtube izlenme satın al işlemi yapmanız ziyaretçilerin ve Youtube’un ilgisini çekecektir. Bu sayede önerilerden doğal olarak aldığınız izlenimler de artış gösterecektir.

Kategorinizde Otorite Olun: Youtube üzerinde binlerce kategoride yüz binlerce kanal içerik paylaşıyor. Hal böyle olunca çok izlenen bir kategoride dahi olsanız, çoğu zaman dilediğiniz izlenimlere sahip olmanız pek mümkün değil. Kategorinizde otorite olmanız için, abone sayınız, Youtube izlenme sayılarınız ve daha bir çok unsurda ilk sıralarda yer almanız gerekir. Youtube izlenme satın al işlemi ihtiyacınız olan tetiklemeyi sağlayarak, kategoriniz içinde otorite olmanıza yardımcı olur.

Reklam Gelirlerinizi Artırın: Youtube izlenme satın al işlemini yaptıktan sonra reklam gelirlerinizde zaman içerisinde artış gözlemeniz mümkün. Sağlamış olduğumuz izlenmeler reklamlara tıklamaz veya reklamları görüntülemez. Ancak uzun süreli Youtube izlenme sağladığımızdan ve kullandığımız üst düzey sistemlerden kaynaklı olarak, organik büyümeniz de hızlanır. Bu sayede reklam gelirlerinizde artış gözlemlersiniz.

Prestijinizi Sağlamlaştırın: Sayı önemlidir. Bir şeyi eğer çok fazla kişi yapıyorsa trend olur. Sonuç olarak videolarınızda yer alan izlenme sayılarınız diğer insanların da sizin videonuzu izlemeleri için fazlasıyla teşvik edicidir. Videolarınızdaki izlenmeyi belirli bir olgunluğa ulaştırdığınızda, prestijinizin git gide daha da sağlam bir hale geldiğini göreceksiniz.

Müşterilerimizden Gelen Yorum ve İncelemeler

Hemen aşağıda müşterilerimizin youtube izlenme satin al hizmetimizle alakalı görüşlerini okuyabilirsiniz. Bizden siparişinizi verip, siparişinizi verdiğiniz e-posta adresinizle aşağıda hizmetimizi yorumlarsanız, bir sonraki siparişinizde %7 indirim kazanırsınız! ?

Eğer yorum yazmak istemiyorsanız, sadece oyunuzu verip İncelemeyi Gönder butonuna tıklamanız yeterli.  Tercihinize göre ad,e-posta ve yorum alanı zorunlu değildir.  Fakat bir inceleme yazmak size otomatik olarak bir sonraki siparişinizde geçerli indirim kuponu kazandırır.

Oylayın! 🙂
İncelemeler

Şu an için bir inceleme bulunmuyor.