Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal2018-12-26T15:14:53+00:00

Global Sosyal Medya Reklam ve PR Şirketi: Extlikes

S

osyal medya hizmetlerinde 4 dilde onlarca ülkeye hizmet veren bir şirketiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu popüler sosyal ağlarda, müşterilerimizin sayısal üstünlüğünü sağlaması için çaba harcıyoruz. Bunu yaparken fiyat uygunluğuna rağmen kalite üstünlüğümüzü her daim koruyoruz.

2014 yılında .com uzantımızla bütün Dünya’ya hizmetlerimizi ulaştırmakla işe başladık. 2016 yılında ise Türkiye için odaklanmış, özel olarak kalite üstünlüğü sağlanmış sosyal medya hizmetlerimizi sunmak heyecan vericiydi. Sosyal medyada sayısal üstünlüğünüzü bizimle birlikte edinerek, heyecanımıza ortak olduğunuz için mutluluk duyuyoruz.

Sizden aldığımız güç ile her gün bir öncekinden daha çok kendimizi geliştirdik. Bu sayede sağladığımız hizmetlerin uluslararası anlamda da en iyileri arasında olduğundan emin olduk.

Türkiye’de ve bütün dünyada çalıştığımız işletmeler, sanatçılar, film yıldızları hatta siyasiler…  Bize güvendiler ve bizimle birlikte milyonlara hitap ettiler.  Birlikte başardık ve başarmaya devam edeceğiz.

Bizi tercih etmekten vazgeçmediğiniz için teşekkür ederiz!

extlikes-kurumsal