Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Şimdi her fotoğrafın için ayrı ayrı beğeniler satın almak yerine aylık Instagram otomatik beğeni satın al. Günün her saatinde beğeniler otomatik gönderilirsin. Üstelik her yeni paylaşımın için.

/Instagram Otomatik Beğeni Satın Al
Instagram Otomatik Beğeni Satın Al2019-01-08T16:41:52+00:00

4.5/5 (2)

Instagram Otomatik Beğeni Nedir?

Müşterilerimiz genellikle her seferinde her fotoğrafa ayrı beğeni almak yerine aylık instagram otomatik beğeni satın al işlemi yapar. Instagram otomatik beğeni, her yeni yüklediğiniz fotoğrafın taranarak otomatik olarak beğeni gönderilmesi işlemidir. Otomatik beğeni satın aldıktan yaklaşık 1-3 saat arasında aboneliğiniz aktif hale gelir ve bununla ilgili bizden SMS ve e-posta bilgilendirmesi alırsınız. O andan itibaren 30 gün boyunca geçerli aboneliğiniz aktif olur. Günün hangi saatinde fotoğraf yüklerseniz yükleyin, sistemimiz bunu tespit ederek otomatik beğeni gönderme işlemine başlayacaktır.

Tek ve en önemli kural profilinizin gizli konumda olmaması gerektiğidir. Dilerseniz sistemimiz fotoğrafı tespit edip gönderimi gerçekleştirdikten sonrasında profilinizi gizli konuma tekrar getirebilirsiniz.

Instagram otomatik beğeni satın al işlemini gerçekleştirdikten sonrasında her 24 saatte yenilenen 5 fotoğraf hakkına sahip olursunuz. Bu 5 fotoğraf hakkı eğer kullanmazsanız bir sonraki güne aktarılmaz. Bu işlem aboneliğinizin aktif olmasının öncesinde yüklediğiniz fotoğraflar için geçerli olmayıp yalnızca yeni yüklediğiniz fotoğraflar için geçerli olacaktır.

Instagram Otomatik Beğeninin Avantajları Neler?

Otomatik beğeni sistemimizin 3 önemli avantajı var. Birincisi her fotoğrafınız için satın alma prosedürlerini izlemeniz gerekmez. Ay içerisinde yalnızca tek otomatik beğeni satın al işlemi yaparak aboneliğin devamını sağlayabilirsiniz. Otomatik beğeni paketinizin bitip de yenilenmesi gerektiği gün bizden SMS ve e-posta bilgilendirmesi alırsınız. Otomatik olarak yenilenmez veya taahhüt vermezsiniz. Yenileyip yenilememek tamamen sizin tercihinize kalır.

İkinci en büyük avantajı bu sistem sayesinde daha az ödeme yaparsınız. Bir fotoğrafınıza 29 TL ödeme yaparak alacağınız 1000 beğeni yerine 490 TL ödeme yapıp bütün fotoğraflarınızın 1000 beğeni almasını sağlar ve ay içerisinde 150 fotoğrafınız için toplamda 150.000 beğeni almış olursunuz. Bu sayede 1.000 beğeni için yalnızca 3,26 TL ödeme yapmış olursunuz.

Bir diğer büyük avantaj ise, profilinizde devamlılığın sağlanmış olmasıdır. Yüklediğiniz her yeni fotoğraf stabil bir şekilde ve güvenle paketiniz kapsamındaki beğeniyi alır. Bu sayede profilinizin organik olarak da büyümesi hızlanmış olur. Instagram otomatik beğeni satın al işlemini bugün yaparak Extlikes kalitesiyle tanışın.

Müşterilerimizden Gelen Yorum ve İncelemeler

Hemen aşağıda müşterilerimizin instagram otomatik begeni satin al hizmetimizle alakalı görüşlerini okuyabilirsiniz. Bizden siparişinizi verip, siparişinizi verdiğiniz e-posta adresinizle aşağıda hizmetimizi yorumlarsanız, bir sonraki siparişinizde %7 indirim kazanırsınız! 🙂

Eğer yorum yazmak istemiyorsanız, sadece oyunuzu verip İncelemeyi Gönder butonuna tıklamanız yeterli.  Tercihinize göre ad,e-posta ve yorum alanı zorunlu değildir.  Fakat bir inceleme yazmak size otomatik olarak bir sonraki siparişinizde geçerli indirim kuponu kazandırır.

Oylayın! 🙂
İncelemeler

Otomatik beğeniyi uzun zamandır kullanıyorum. Instagram butiğime çok faydası oldu. Sizden tek ricam otomatik yenilemeyi getirin lütfen! 🙂

4/5

Daha Fazla Yükle