Youtube Abone Satın Al

Extlikes garantisiyle Youtube abone satın al. İster Youtube para kazanmayı bu sayede aç ister sadece popülerliğini artır.

/Youtube Abone Satın Al
Youtube Abone Satın Al2019-01-17T22:10:08+00:00

5/5 (1)

Soru – Cevap

Youtube Abone Satın Al ve fenomenlerin arasına katıl

Youtube abonesi satın alarak kanalını büyüten bir Youtuber.

Kullanıcılar, Youtube’a her dakika 300 saat video yüklemesi yapıyorlar. Bu yükleme ise günlük 432.000 saat ve yıllık 157.680.000 saatin üzerinde bir rakama denk geliyor. Milyonlarca insan, milyonlarca farklı Youtube kanalına sürekli abone olup, yorum yapıyorlar. Ve kullanıcılarınsa, bir çoğu her gün 2 saatten fazla bu platformda vakit geçiriyorlar. Hatta ve hatta, artık insanlar haberleri bile Youtube’dan takip ediyor. Bütün bunların sebebi, insanların bilgiye erişmek, vakit geçirmek için videoları hızlı ve eğlenceli görüyor olmasından kaynaklanıyor. Bunu bilen Youtuberlar ise birbirinden farklı yüzlerce şekilde videolar çekerek abonelerini yükseltmeyi amaçlıyorlar. Üzücü haber şu ki, rekabetin bu kadar yoğun olduğu Youtube’da ön plana çıkmak, videoların daha fazla kişi tarafından izlenmesi çok ama çok zor. Youtube kanalları ön plana çıkartmak için farklı algoritmalar kullanıyor. Bu alanda başarılı olmak içinse Youtube için abone satın almak doğru bir tercih olacaktır. Detayları hemen aşağıda anlattık.

Youtube her gün milyonlarca video arasından en iyilerini ziyaretçilerine göstermek için videoları ve kanalları dikkatli bir şekilde inceliyor. Tabii ki bunu yapay zekadan başkası yapmıyor. Peki Youtube nelere dikkat ediyor?

Aslında belki yüzlerce faktör var. Biz ise bunlardan en önemli olanları sizin için derledik. İlk olarak Youtube kanalınızda kaç adet video var? Yani Youtube kanalı ne kadar aktif? Elbette bu, kanalınıza bir gün içinde onlarca video yüklemeniz anlamına gelmiyor. Yapmanız gereken şey kanalınızı büyük bir sabırla sürekli aktif tutmanız gerektiği. Örnek vermek gerekirse, iki günde bir kanalınıza video yüklemeye başlamak iyi bir başlangıç olabilir.

Bir diğeri ise kanalınızdaki videolar, izleyiciler tarafından ne kadar süre izleniyor ve bu izleyicilerin kaç tanesi videonuzu beğeniyorlar. Video ve izleyiciler konusunu bir başka alanda daha detaylı anlatacağız. Ancak en önemli faktör şu; Youtube kanalınızın kaç abonesi var? İşte bütün bunlar bir araya geldiği zaman Youtube kanalınızı daha fazla kişiye gösteriyor. Yani kayıtlı bütün kanalların arasından en iyilerini bu şekilde seçiyor. Eğer bu kriterleri kanalınız karşılayamıyor ise, videolarınız, kanalınız milyarlarca içerik arasında diğerleri gibi kaybolmaya mahkum oluyor.

Tam da bu yüzden birçok Youtuber ve işletme Youtube abonesi satın alarak fenomenlerin arasına girme şanslarını artırıyorlar. Bu sayede büyük bir topluluğun önemli parçası haline geliyorlar.

Peki insanların Youtube abonesi satın almasının sebepleri neler? Buna bir göz atalım.

Youtube’da abone satın alarak büyük takipçi kitlesi oluştur

Youtube kanalınız genellikle bu https://www.youtube.com/user/YouTube veya bu https://www.youtube.com/channel/UCYAP-ZS1vb2pVceMlzmIc_A şekildedir. Siz bu kanala abone olduktan hemen sonra hesabınızın sol kısmında artık bu kanalları görmeye başlarsınız. Ayrıca Youtube’a girdiğinizde ana sayfada bu kanalların videoları size öncelikli olarak gösterilir. Eğer kanal bir video yüklediyse bildirim alırsınız.

Buradan yola çıkarak 1 milyon Youtube abonesi olan bir kanalın sahibi olduğunuzu düşünün. Youtube’a tek bir video yüklediğinizde yüz binlerce kişi belki ilk 10 dakikada kanalınıza gelecektir.

Youtube abone sayısı = Reklam geliri, daha fazla bilinirlik, daha fazla satış

Bunun tam tersi durumda ise kanalınız sadece sizin bildiğiniz bir yerden ibarettir.

Fenomenlerin fenomen olmadan önce, neden Youtube abonesi satın aldığını nlamış olmalısınız.

Kanalınıza abone insanlar, işler sizin için ters gitmediği sürece sizin aboneniz olarak kalacaktır. Bundan dolayı, abone sayınız ne kadar yükselirse Youtube’da sizi o kadar çok kullanıcıya önermeye yani sizin reklamınızı yapmaya başlar.

Youtube aramalarında ilk sıralarda olmayı hak ediyorsunuz

Size aslında kimsenin bilmediği bir şey söylemiyoruz. Ve Youtube abonelerinin sizin sıralamanıza etki ediyor olması bir sır değil. Gelin Youtube üzerinde bir arama yapalım; extlikes

Bu aramayı an itibariyle yaptığımızda, karşımıza aşağıdaki sonuç çıktı.

Youtube abonesi satın almanın Youtube seoya etkisi.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum? Birinci sırada yer alan 365.364 abone, ikinci sırada 24.793 abone ve üçüncü sırada 7.723 abone. İlk sırada yer alan kanalın 777 videosu, ikinci sırada yer alan kanalın 585 videosu ve üçüncü sırada yer alan kanalın ise 46 videosu var.

Sayısal değerlerin ne kadar önemli olduğunu görüyor olmalısınız? Demek istediğimiz, kanalınıza düzenli olarak video yükleyecek olan sizsiniz. Geriye tek şey kalıyor Youtube abone satın almak .

Youtube birçok sefer daha fazla abonesi olan kanallara ve bu kanalların videolarına öncelik verir. Bu önceliği size yukarıda paylaştığımız resimde net olarak gördünüz. Abone sayınız arttıkça daha üst sıralara çıkacaksınızdır.

Hey havada bir ejderha var!

Yanınızda elli kişiyle Taksim’in orta yerinde durun ve hepiniz havaya bakın. Yanınızdan geçen kişiler de sizinle beraber havaya bakmaya başlayacaktır. İnsanlar birbirlerinin davranışlarını taklit etmeye meyillidir. Sayı arttıkça bir kar kütlesi gibi herkes havaya bakmaya başlayacaktır. Bunun adı “Sosyal Kanıt”tır.

Aynı konu Youtube kanalınız için de geçerli. Kanalınızda aboneniz ne kadar çoksa siz o kadar güçlüsünüz, o kadar fazla kişi tarafından videolarınız izleniyor. Siz satın alma işlemi yaptıktan hemen sonrasında “sosyal kanıt” örneğinde olduğu gibi insanlar havaya bakacak. Peki havada bir ejderha var mı? Kanalınız dikkat çekici mi? Eğer öyleyse, Youtube fenomenleri arasına hoş geldiniz.

Çok dikkat çekmeyen videolarınızdan kurtulun

Şimdi söyleyeceğimiz şey size haksızlık yapılıyor gibi gelebilir. Biliyoruz, bir Youtube videosu çekmek sizin saatlerinizi alıyor. Ancak eğer daha öncelerde oluşturduğunuz bir video, diğer videolarınız arasında sıralama olarak gerilerde kaldıysa yapmanız gereken şey o videoyu silmek.

Çünkü çoğu zaman Youtube sizin dikkat çekmeyen tek bir videonuzu baz alarak bütün kanalınızın sıralamasını yerle bir edebiliyor.

Youtube abone satın alarak Youtube’un 1000 abone şartını karşıla

Youtube reklam gelirlerini yalnızca büyük ve popüler kanallar arasında paylaştırmak istiyor. Bundan dolayı kanalınızdaki reklamları aktif ederek para kazanabilmek için, 1000 aboneniz olması ve videolarınızın son 1 yıl boyunca 4.000 saat izlenmesi gerekiyor. Bu haberi Youtube kendi bloğundan duyurmuştu: Additional Changes to the YouTube Partner Program (YPP) to Better Protect Creators

Youtube’un bu güncellemeyi yerine getirmek isteyen Youtuberlar ise çareyi Youtube abone satın almakta buluyor.

Yeni bir Youtube kanalı oluşturduktan sonra yapılacak ilk şey

Youtube’dan para kazanmak, bir hobi edinmek veya tüm Türkiye’de büyük fenomenler gibi tanınmak maksadıyla yeni bir kanal oluşturdunuz. Tebrikler! Ancak sizden kimsenin haberi yoksa, maalesef emekleriniz boşa gitme tehlikesiyle karşı karşıya.

Yeni bir kanal oluşturduktan sonra, satın aldığınız Youtube aboneleri size çok şey kazandırabilir. Bu sayede yeni kanalınızı hızla Youtube üzerinde görünür hale getirebilirsiniz.

Bir planlama yaptınız, hedefinizi belirlediniz ve Youtube kanalınızı açtınız. Şimdi sırada abone satın almak var.

Yalnız değilsiniz, herkes Youtube abonesi satın alıyor

Emin olabilirsiniz ki, Youtube’da fenomen olmak için herkes eşit fırsatlara sahip değil. Yani bir fırsat eşitliği ne yazık ki yok. Bu eşitliğe katkıda bulunmak için Youtube abone satın almak doğru bir tercih olacaktır.

Açıkça belirtmeliyiz ki müşterilerimiz arasında, Youtube’dan gelir elde etmek isteyenler, zaten tüm Türkiye’de tanınan sanatçılar ve hatta fenomen Youtuberlar dahi var. Durum böyle olunca herkesin Youtube abone satın aldığı bir platformda bunu yapmamak sizi rekabette geriye düşürebilir.

Kazançlarınızı artırmak için Youtube abonesi satın alabilirsiniz

Youtube’un para kazanmak için ideal ve herkes tarafından kabul edilen bir alan olduğunu artık ebeveynler dahi kabul ediyor. Her geçen gün Youtube üzerinde para kazanan kişilerle ilgili haberler görüyoruz. Eğer dikkatinizi çekerse Forbes’e göre Youtube milyonerlerine bir göz atabilirsiniz.

Artık 7’den 77’ye herkes para kazanan bir Youtuber olmak için dikkat çekici şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama herkesin size bakmasını sağlamak istiyorsanız size şu anda bakan insanlar olmalı. Bununla ilgili “Hey havada bir ejderha var” başlıklı bölümde detaylı bilgi vermiştik.

Sonuç olarak Youtube’da kazançlarınızı artırmak veya para kazanmak istiyorsan şimdi Youtube abone satın al . Bu sizin için doğru tercih olacaktır.

İşletmeler için bu ne anlama geliyor

Videolar işletmelerin müşterilerini ellerinde tutmaları için en güçlü yollardan biri. Bu yüzden neredeyse artık bütün işletmeler Youtube’u pazarlama stratejilerine dahil etmeye çoktan başladı. Aslında bu şaşırtıcı değil, çünkü televizyonlardaki 20 dakikada bir olan 10 dakikalık reklam aralarına şahit olmuştuk. Sonuç olarak Youtube herkesin istediğini izleyebileceği bir televizyon ve işletmeler gerek reklam vermek yoluyla gerekse de Youtube fenomenlerinin kanallarında reklamlar vererek müşteri kitlesini artırmaya çalışıyorlar.

Abone satın almak işletmelerin pazarlama stratejilerine dahil ettikleri bir başka alan. Çünkü işletmeler de biliyorlar ki, kanallarının abone sayısını artırmak onlara kısa ve uzun vadede getiri sağlayacaktır.

Sadece işletmeler için değil elbette, 7’den 77’ye herkes için bu yöntem doğru ve geçerliliği hiç bitmeyecek bir tercih olmaya devam edecektir.

Şimdi sen de Extlikes ile Youtube abone satın al ve hızlı yükselişine hemen şimdi başla.

Müşteri Yorumları

Hemen aşağıda müşterilerimizin youtube abone satin al hizmetimizle alakalı görüşlerini okuyabilirsiniz. Bizden siparişinizi verip, siparişinizi verdiğiniz e-posta adresinizle aşağıda hizmetimizi yorumlarsanız, bir sonraki siparişinizde %7 indirim kazanırsınız! ?

Eğer yorum yazmak istemiyorsanız, sadece oyunuzu verip İncelemeyi Gönder butonuna tıklamanız yeterli.  Tercihinize göre ad,e-posta ve yorum alanı zorunlu değildir.  Fakat bir inceleme yazmak size otomatik olarak bir sonraki siparişinizde geçerli indirim kuponu kazandırır.

Oylayın! 🙂
İncelemeler

Şu an için bir inceleme bulunmuyor.