Hizmet Şartları

/Hizmet Şartları
Hizmet Şartları2018-12-26T15:13:31+00:00

1. Feragatname

KULLANICIYA, EXTLIKES.COM ADRESİNİ VE HİZMETLERİNİ ZİYARET ETMEDEN ÖNCE DİKKATLE KULLANIM ŞARTLARINI OKUMASI ÖNERİLMEKTEDİR. KULLANIMA DEVAM ETMEK VE EXTLIKES.COM ADRESİNİ KULLANMAK VE WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA SUNULAN PAKETLERE ABONE OLMAK, KULLANICININ, KULLANIM ŞARTLARINDAKİ TÜM HÜKÜMLERİ KABUL ETTİĞİ ANLAMINA GELMEKTEDİR. LÜTFEN KULLANIM ŞARTLARININ, KULLANICILAR İÇİN BAĞLAYICI OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ.

2. Yorumlama

2.1 Extlikes, biz, bizim, bizlerin ve kendimiz sözcükleri extlikes.com adresini, sahiplerini ve yetkililerini ifade eder.
2.2 “Hizmetler”, Extlikes tarafından sunulan extlikes.com, Facebook beğeni paketi, Instagram takipçi paketi, Twitter takipçi paketi ve YouTube görüntüleme paketi ve gelecekte Extlikes’in tanıtabileceği diğer paketleri kapsamaktadır ancak sadece bunlarla da sınırlı değildir.
2.3 Ek veya ayrı sözleşme Extlikes ve kullanıcı arasındaki, Kullanım Şartları hariç veya buna ek olarak oluşan herhangi bir ayrı anlayışı ifade eder.
2.4 Siz, müşteri, ziyaretçi ve kullanıcı, extlikes.com adresini ziyaret eden veya Hizmetleri kullanan herhangi bir kişiyi ifade eder.
2.5 “Kullanım Şartları”, 1’den 12’ye kadar olan Hizmetler için geçerli, bu hizmet şartları belgesinin tüm hükümlerine atıfta bulunmaktadır.
2.6 Gizlilik Politikası, Extlikes’in kullanıcı ile ilgili verilerin toplama yöntemleri, kullanımı ve bilginin bakımı ile ilgili temel pozisyonunu ifade eder.
2.7 Hüküm: Burada bahsedilen tüm bölümler, alt bölümleri ve şartları ifade eder.
2.8 Beğeniler; Facebook.com platformunda belirtildiği gibi bir Facebook sayfasındaki veya bir web sayfası adresindeki beğeni miktarını ifade eder.
2.9 Görüntülemeler; Sayfayı görüntüleyen ziyaretçi miktarını belirten, video oynatıcının altındaki YouTube medyasının gösterim miktarı anlamına gelmektedir.
2.10 Takipçiler: Twitter ve Instagram dahil olmak üzere müşterinin sosyal medya hesapları üzerindeki kullanıcılardaki herhangi bir güncelleme için kullanıcı aboneliğini ifade eder.

3. Hizmetler ve Garantiler

3.1 Hizmetlerimiz, müşterinin sosyal medya hesabının takipçilerini, görüntülemelerini ve beğenilerini arttırmaya yardım ederek tanıtım kampanyaları yürütmeyi içermektedir.
3.2 Müşteri, müşterinin sosyal medya hesabındaki içerik, aktivite ve amaç için Extlikes’in herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini kabul etmektedir.
3.3 Herhangi bir üçüncü taraf ile sözleşmenin hüküm ve koşullarını gözlemlemek tamamen müşterinin kendi sorumluluğundadır.
3.4 Extlikes müşterinin sosyal medya hesaplarına erişime ihtiyaç duymaz. Sosyal medya hesabının izinsiz erişimlere karşı güvende tutmak müşterinin sorumluluğundadır.
3.5 Müşteri, bu sözleşmenin hükümlerini, üçüncü taraf ile yaptığı herhangi bir başka sözleşme ile ihlal etmeyeceğini kabul etmektedir. Üçüncü taraf ile yapılan sözleşmenin, bu Kullanım Şartlarına aykırı olmadığından emin olmak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Müşteri herhangi bir ihlalde Extlikes’ın taraf olmadığını ve olmayacağını kabul ve garanti eder.
3.6 Müşteri, Extlikes’ın Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir sosyal medya ağı ile herhangi bir şekilde iş birliği içerisinde olmadığını anladığını kabul eder.
3.7 Müşteri, Hizmetleri Türkiye’deki yürürlükte olan yasalar ve kamu politikaları ile uyumlu olmayacak herhangi bir amaç ile kullanmayacağını kabul eder.
3.8 Extlikes herhangi bir bildirim yapmadan herhangi bir zamanda Hizmetleri değiştirebilir veya iptal edebilir; bundan kaynaklı olarak mevcut kullanıcılara ödeme yapılmayabilir veya hizmet verilmeyebilir.
3.9 Extlikes, Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünü değiştirme, iyileştirme veya askıya alma hakkına sahiptir ve değiştirilen, iyileştirilen veya askıya alınan Kullanım Şartları extlikes.com adresinde yayınlandıktan sonra derhal yürürlüğe girer.
3.10 Extlikes herhangi bir sebep göstermeksizin herhangi bir müşteriye hizmet sağlamama hakkına sahiptir.
3.11 Extlikes, yasa dışı, tehditkar, saldırgan, iftiralı, hakaret içeren veya itiraz edilebilir veya başka türlü Hizmet Şartlarını ihlal eden müşterilere hizmet vermeyi kabul etmeyebilir.
3.12 Extlikes, hizmetlerimiz için arzu edilen tanıtım seviyesini korumak adına ömür boyu garanti sunar. Beğeni, takipçi veya görüntülemede herhangi bir azalma durumunda müşterinin hemen Extlikes ile iletişime geçmesi önerilmektedir. Bu sayede ilgili azalan miktar hemen telafi edilecektir.
3.13 Extlikes gerçek bireyler tarafından yürütülen doğal kampanyalar kullanmakta, herhangi bir yazılım ve bot kullanmamaktadır ve bu yüzden müşterinin sosyal medya hesaplarında herhangi bir olumsuz sonuç doğurmamaktadır.
3.14 Extlikes gerçek bireyler tarafından yürütülen doğal kampanyalar ve süreçleri benimsediğinden ötürü Hizmetlerin tamamlanması vakit alabilir. Daha küçük paketler 7 ila 14 gün ve daha büyük paketler 30 ila 60 gün sürebilir.
3.15 Extlikes, Hizmetlerinde sahte profiller kullanmamaktadır.
3.16 Facebook, Instagram, YouTube ve Twitter dahil ancak bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bu sosyal medya ağlarının kullanım şartlarını ihlal edecek bir biçimde müşterilerin sosyal medya profillerini beğenmek, görüntülemek veya takip etmek için herhangi bir kullanıcıyı teşvik etmiyoruz.
3.17 Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sosyal medya ağlarının hüküm ve koşullarını ihlal etmek için hiçbir kullanıcıyı kışkırtmadığımızı, teşvik etmediğimizi garanti ederiz.
3.18 Extlikes, Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sosyal medya ağlarının hüküm ve koşullarını ihlal etmek için kullanıcıyı herhangi bir biçimde yanlış yönlendirmemektedir.
3.19 Extlikes sosyal medya ağlarının şartları ve koşulları ve yürürlükteki mevcut yasalarla uyumlu olan Hizmetler sağlamak için stratejiler benimsemektedir.
3.20 Teknik olarak Extlikes sosyal medya ağlarının çıkarlarına hizmet etmektedir ve sosyal medya web sitelerinin şartlarının ve koşullarının hükümlerinin hiçbirinin ihlal edilmemesi ve sosyal medya web sitelerinin çıkarlarına zararlı hiçbir eylemi gerçekleştirmemek için tüm önlemleri almaktadır.

4. Ödemeler ve Geri Ödemeler

4.1 Farklı paketler için fiyatlandırmalar, fiyatlandırma sayfasında sunulmuştur: https://www.firehow.com/fiyatlandirma/. Extlikes zaman zaman öncesinde bildirim yapmadan bu fiyatları değiştirme hakkına sahiptir. Fiyat veya ödeme, paketin güncellenmiş fiyatını ifade etmektedir.
4.2 Fiyatlandırma sayfası, Kullanım Şartlarının bir kısmını oluşturmaktadır.
4.3 Extlikes PayPal ve Kredi Kartı ile ödeme kabul etmektedir.
4.4 Müşterilerin Hizmetler için Extlikes’a yaptığı ödemeler, Extlikes onaydan sonra her tanım için ilgili işi başarmadığı sürece geri iade edilebilinir değildir.
4.5 Eğer bir anlaşmazlık oluşursa, kullanıcı Extlikes anlaşmazlık çözüm düzenlemelerini kullanmayı tercih edecektir.
4.6 PayPal şartlarına ve koşullarına aykırı olmamak kaydıyla, Extlikes, müşterinin meşru iddialarına Extlikes anlaşmazlık çözüm düzenlemeleri ile yanıt vermekte başarısız olmadığı sürece Kullanıcı, PayPal üzerinden Extlikes için herhangi bir işlemde itirazda bulunmamayı kabul eder.
4.7 Müşteriye kendi menfaati için Işlemlerin tüm yönlerini anlaması ve Hizmetlere abone olmak için nihai kararını vermeden önce bağımsız bir yasal görüşe sahip olması tavsiye edilmektedir. Extlikes, Kullanım Şartlarını okumayı ihmal ederseniz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

5. Genel Koşullar

5.1 Extlikes, önceden haber vermeksizin Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünü revize etme, değiştirme, yerine bir başkasını koyma, geri çekme ve artık geçerli olmadığını açıklama hakkına sahiptir. Bu gibi revize etme, değiştirme, yerine bir başkasını koyma, geri çekme ve artık geçerli olmadığını açıklama, Kullanım Şartları sayfasında yayınladıktan hemen sonra yürürlüğe girmektedir.
5.2 Extlikes, önceden haber vermeksizin Hizmetlerin özelliklerini veya herhangi bir kısmını iptal etme, değiştirme, revize etme veya geçerli kılmama hakkına sahiptir. Hizmetler için ödeme yapmış olan kullanıcılar sipariş vaktinde tanımlandığı şekilde Hizmeti talep edebilir veya para iadesini talep edebilir.
5.3 Extlikes, yaş ve ödeme gücü konusunda sözleşme yapmak için yasal yeterliliğe sahip olan kullanıcılara Hizmetler sunmaktadır. Eğer bu niteliklere sahip değilseniz, Extlikes bunlardan dolayı Hizmetleri kullanmamanızı önermektedir. Extlikes, bu gibi işlemlerdeki tüm yükümlülüklerinden feragat eder.
5.4 Kullanıcının, bir başka Extlikes kullanıcısının hesabına zarar verecek, etkisiz hale getirecek, müdahale edecek veya aşırı yüklenecek şekilde kullanımı yasaklanmıştır.
5.5 Kullanıcının Extlikes’ın önceden izni olmaksızın Extlikes.com’daki materyalden herhangi birini kopyalamak veya izlemek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir robot, örümcek, herhangi bir otomatik cihaz veya manuel süreç veya herhangi bir amaç için extlikes.com adresine erişebilecek araç kullanması yasaklanmıştır.
5.6 Kullanıcının extlikes.com adresinin düzgün işleyişine müdahale edecek veya engel olacak herhangi bir cihaz veya yazılım kullanması yasaklanmıştır.
5.7 Kullanıcının, extlikes.com adresine herhangi bir zararlı veya kötü niyetli içerik sokmaya çalışmasına, sokmasına izin verilmemektedir.
5.8 Kullanıcının, Hizmetlere, extlikes.com adresine, barındırıcı sunucularına veya herhangi bir ilgili veri tabanına, bilgisayara veya sunucuya izinsiz erişim sağlamaya çalışması açık bir şekilde yasaklanmıştır.
5.9 Ek veya ayrı yazılı sözleşmeye tabi olmak kaydıyla, Kullanım Şartları, Hizmetler ile ilgili Extlikes ile sizin aranızdaki tüm sözleşmeyi içermektedir.
5.10 Kullanım Şartlarındaki başlıklar, alt başlıklar ve rakamlar sadece referans ve kullanıcının kolay okuması amaçlıdır ve burada belirtilen hükümlerin kapsamını sınırlama, yorumlama, tanımlama veya belirleme amacına sahip değildir.
5.11 Extlikes, Kullanım Şartlarının bir parçası olarak resmi bir Gizlilik Politikasına sahiptir. Okuyucunun işini kolaylaştırmak ve öneminin vurgulanması için extlikes.com üzerinde ayrı bir sayfada paylaşılmıştır.
5.12 Eğer Extlikes, Kullanım Şartları, şu an yürürlükte olan herhangi bir ek anlaşma ya da herhangi bir yasada bulunan herhangi bir hakkını yerine getirmezse, bu Extlikes’ın bu haktan feragat ettiği anlamına gelmez veya böyle bir hakkını daha sonra uygulama hakkından mahrum bırakmaz.
5.13 Extlikes Kullanım Şartlarından doğan herhangi bir hakkını herhangi bir şahsa veya kuruma devredebilir. Kullanıcı, Kullanım Şartlarındaki haklarını herhangi bir şahsa veya kuruma devretmeyeceğini kabul eder.

6. Geçerli Kanun, Yetki ve Bildirim Hizmeti

6.1 Kullanım Şartlarından doğan tüm anlaşmazlıklar bağımsız bir ara bulucu tarafından çözülür.
6.2 Ara bulucunun anlaşmazlığı gideremediği durumlarda konu Los Angeles’deki yetkili bir mahkemeye taşınabilir.
6.3 Kullanıcı açık bir biçimde Kullanım Şartlarının Amerika Birleşik Devletleri’nde California’da yürürlükte olan ilgili yasalar tarafından yürütüleceğini kabul eder.
6.4 Los Angeles’deki yetkili mahkemeler, Kullanım Şartlarından kaynaklanan uyuşmazlıkları çözmek için münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır.
6.5 İşbu belge veya yürürlükte olan ilgili kanunla ile yapılması gerekenler tüm bildirimler veya yazışmalar eğer Extlikes’ın resmi e-postasına veya herhangi bir yerel posta adresine gönderilirse, teslim edildiği varsayılacaktır.
6.6 İletişim posta servisi ile yapıldığı durumda, iletişimin, gönderimden beş (5) iş günü sonrasında tamamlandığı varsayılacaktır.
7. Telif Hakları ve Fikri Mülkiyet Hakları:

7.1 Extlikes, telif haklarının ihlal edilmemesine kesinlikle önem vermektedir ve işlerinin yürütülmesi ve Hizmetlerin sağlanması sırasında başka bir tarafa ait herhangi bir hakkı ihlal etmediğine inanmaktadır. Herhangi bir kişi veya kuruluşun, Extlikes’ın hak ihlali yaptığına dair kanıtı var ise, bunu bize bildirmelidir. Bu gibi bir bildirimi aldıktan on dört (14) gün içerisinde sorunu çözeceğizdir.

8. Fikri Mülkiyet Hakları

8.1 İçerik, yazılım, resimler, çizimler ve tasarım dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın extlikes.com adresinde bulunan tüm materyaller sadece Extlikes’ın malıdır ve Amerika Birleşik Devletleri’de yürürlükte olan telif hakkı koruma yasaları ve ilgili Uluslararası Antlaşmalar gereğince korunmaktadır. Hiçbir kullanıcının Extlikes’ın yazılı iznini almadan hiçbir şekilde materyelleri kopyalaması, yeniden üretmesi, dağıtması, yeniden basması, yayınlaması veya kullanmasına izin verilmemektedir.
8.2 Haklarımızın ihlal edilmesi durumunda katı yasal işlemler yürütülecek ve aynı zamanda tazminat talebinde bulunacaktır.
8.3 Extlikes burada talep edilmeyen haklarını saklı tutar.
9. Tazminat:

9.1 Kullanıcı, Hizmetlerden yararlanma sebebiyle üçüncü bir taraf tarafından veya kullanıcının Kullanım Şartlarını ihlali sonucu üçüncü taraflara ait hakların ihlalinden kaynaklanan herhangi bir talep, hukuki işlem, talep veya zarardan Extlikes’ı, yöneticilerini, ortaklarını, ajanslarını, çalışanlarını ve personelini tazmin etmiş olduğunu kabul etmektedir.

10. Feragat

10.1 EXTLIKES TARAFINDAN SUNULAN, METİN, GÖRÜNTÜLER, GRAFİK, YAZILIM, ARAÇLAR VE İŞ STRATEJİLER DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİZMETLER VE MATERYELLERİ HERHANGİ BİR AÇIKÇA ZIMNİ GARANTİ OLMAKSIZIN OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’NDE YÜRÜRLÜKTE OLAN YASALARINNIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE EXTLIKES, TÜM TEMSİLCİLİKLER VE GARANTİLER DAHİL OLMAK ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİZMETLERİNDE VİRÜS VEYA PAZARLANABİLİRLİK VEYA SÜRESİZ VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK OLMADIĞINI GARANTİ EDER; EXTLIKES HİZMETLERİN DOĞRULUĞUNU, TAMLIĞINI, MEVCUTLUĞUNU VEYA HATASIZLIĞINI BEYAN ETMEZ VEYA GARANTİ ETMEZ.
10.2 Mücbir Sebep: Extlikes profesyonel bir ticari kuruluştur ve müşterilerine verdiği taahhütlere ve sözlere bağlıdır. Doğal afet, lokavt, yangın, sel, grev, isyan, savaş, ayaklanma gibi eylemler veya Extlikes’ın makul kontrolünün ötesinde herhangi bir sebepten ötürü Extlikes’ın Hizmetlerini sağlaması engellenebilir. Bu gibi durumlarda ne Extlikes, ne de müşteri Hizmetlerin gecikmesi ile igili Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünün ihlalinden sorumlu tutulmayacaktır. Hizmetler, durumlar normale dönene kadar askıya alınabilir. Bu durumda eğer durum, otuz (30) gün süreyle var olmaya devam ederse, Kullanım Şartları Hizmetler için Extlikes’a ödeme yapan ve Hizmetlerin herhangi bir kısmını alamayan müşteri ve firma arasında feshedilebilinir ve müşteri geri ödeme talebinde bulunma hakkına sahiptir.
10.3 Sorumlulukların Kapsamı: Kullanım Şartlarında veya başka herhangi bir ek veya ayrı sözleşmede aksi belirtilmediği sürece, anlaşmazlık, talep veya talebin ortaya çıktığı tüm durumlar için Hizmetler ile ilgili olarak Extlikes’ın tüm sorumluluğu müşterilerin işi yapmak için Extlikes’a ödeme yaptığı Hizmetlerin orijinal fiyatını aşmayacaktır.
10.4 Extlikes burada, Hizmetlerin Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir sosyal medya ağının şartlarını ve koşullarını ihlal etmediğini garanti etmektedir.
10.5 Tüm hatalar ve eksiklikler kabul edilebilinir.

11. Bölünebilirlik

11.1 Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünün uygulanamaz veya herhangi bir şartta geçersiz olduğu tespit edilirse, Kullanım Şartlarından çıkartılacaktır ve geriye kalan şartlar uygulanabilir ve herhangi bir etkiye maruz kalmadan geçerli olacaktır.
12. Gizli Bilgi:

12.1 Taraflar, yetkili hükümet yetkilileri tarafından istenmedikçe ilgili tarafın yazılı izni olmaksızın birbirlerinin gizli bilgilerini ifşa etmemeyi kabul eder. Bu gizli bilgiler, sınırlama olmaksızın, iş sırları ve stratejileri ve müşterilerin kişisel bilgileridir.

13. İletişim

13.1 Kullanım Şartlarının işleyişi ile ilgili tüm iletişimler için şu e-posta adresi kullanılmalıdır: sales@extlikes.com